Romeo dhe Jonida plane për të bërë fëmijë: Duam një familje të madhe

Romeo dhe Jonida plane për të bërë fëmijë: Duam një familje të madhe

Romeo dhe Jonida prej kohësh po jetojnë një histori të bukur dashurie. Qëkur zyrtarizuan lidhjen e tyre, dyshja shfaqet gjithandej bashkë, duke na zbuluar dashurinë e madhe për njëri-tjetrin. I ftuar mbrëmjen e së shtunës tek “Shiko kush luan”, aktori zbuloi disa detaje nga kjo romancë.Në rubrikën “AfterParty”, aktori i humorit rrëfeu më shumë detaje nga lidhja e tyre.  Ai u pyet se “kush e do më shumë njëri-tjetrin”, Romeo Veshaj rrëfeu se ai është më i dashuruar me Jonida Maliqin. Romeo tregoi planet për të ardhmen, duke u shprehur se dëshiron të bëjë një dasmë private dhe të ketë një familje të madhe.

TAGS