Roberti në darkë ‘romantike’ me personazhin që e njihni të gjithë

Roberti në darkë ‘romantike’ me personazhin që e njihni të gjithë

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend.

Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo.

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ai është parë në darkë me këngëtarin Noga./ORAinfo/

TAGS