Robert dhe Patris Berisha humbin nënën, postimi prekës në rrjetet sociale

Robert dhe Patris Berisha humbin nënën, postimi prekës në rrjetet sociale

Robert dhe Patris Berisha kanë humbur nënën e tyre. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Patris me anë të një njoftimi në Facebbok, ku ka postuar një foto të Robertit me nënën e tyre.“Mami jem më e mira…Ma ke këputur shpirtin, të pushoftë shpirti i qetë”, ka shkruar Patris Berisha në Facebook. Të shumta kanë qënë ngushëllimet që dy vëllezërit kanë marrë nga ndjekësit e tyre.

TAGS