Robert Berisha: Përmes intervistave kam bërë shumë fansa

Robert Berisha: Përmes intervistave kam bërë shumë fansa

11:33 |

Foto: Lajmi.net/Mirage

Robert Berisha thotë se falë intervistave ka arritur të mbledh fansa rreth vetes.

Muzikanti dhe këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, ka qenë së fundmi pjesë e emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ai foli lidhur me karrierën muzikore, planet për të ardhmen e edhe fansat të cilët thotë se i ka mbledhur falë intervistave të dhëna.

I ngjajshëm

Ndër të tjera Roberti ka folur edhe për jetën private dhe intervistën e plotë e gjeni në vazhdim./Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

11:53 |

TAGS