Robert Berisha me veprim befasues ndaj Norës

Robert Berisha me veprim befasues ndaj Norës

Robert Berisha surprizon ndjekësit me këtë VEPRIM ndaj Nora Istrefit!

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë ndarë prej kohësh por i kemi parë tek bëhen bashkë kohë pas kohe për vajzën e tyre,Renee.

Dyshja duket se ruajnë raporte të mira me njëri-tjetrit përkundër ndarjes që bëri shumë bujë, pasi ishin padyshim ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku.

Së fundmi ka qenë Roberti që ka habitur ndjekësit duke treguar përkrahjen e tij për ish-gruan, e cila sapo ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Roberti ka publikuar një video nga vetura e tij ku shihet teksa dëgjon këngën e Norës në bashkëpunim me Gjikon dhe Melindën.

Artisti madje ka bërë edhe tagg Norën duke treguar kështu raportet e mira mes tyre.

Ndryshe dyshja edhe pse të ndarë prej kohësh vazhdojnë të jenë single.

TAGS