Rita Ora publikon videon e shkurtër të këngës “Only Want You”

Rita Ora ka pasur një vit të jashtëzakonshëm në 2018 me shumë këngë të reja dhe koncerte anembanë globit.

Këngëtarja muaj më parë nxori në shitje albumin më të ri të titulluar “Phoenix”, ku kishte përfshirë disa këngë të padëgjuara.

Një prej tyre ishte edhe “Only Want You”, të cilën e solli gjatë ditëve të kaluara në platformën e YouTubes.

Megjithatë, vetëm gjatë ditës së nesërme do ta shoqërojë me video pasi të ditëve më parë e ka sjell vetëm në formë të titrave.

Ajo sot ka publikuar sekuenca të shkurta të videos së këngës, të cilën në tërësi do të mund ta shohim gjatë ditës së nesërme.

Vlen të theksohet biondina nuk vjen e vetme në këtë projekt pasi që ka bashkëpunuar me reperin amerikan, 6lack.

Ndryshe, Ora edhe këtë vit do të vazhdojë të paraqitet para fansave me koncerte të ndryshme me qëllim të promovimit të albumit. /Telegrafi/

TAGS