Rita Ora kërkon ndihmën tuaj

Rita Ora kërkon ndihmën tuaj
13:36 | 8 Nentor 2019

Rita Ora njihet për aktivitetin e saj në rrjete sociale.

Rita Ora që një kohë ka ndryshuar stilin e saj të flokëve, ajo është kthyer në brune për shkak të punime për filmin e ri, shkruan lajmi.net.

Dhe siç duket pamja e saj e vjetër po i mungon shumë këngëtares shqiptare, e cila pak minuta më parë ndau një postim në Instagram ku pyet ndjekësit a t’i rikthej sërish atë pamje.

“I dua këto flokë përsëri. A duhet t’i bëj? Hmmm”, shkruan Rita pranë fotos së publikuar. /Lajmi.net/

TAGS