Rita Ora, dedikim e veçantë nënës për 58-vjetor: Gruaja që më bëri të mendoj që ajo që bëj sot ishte një ëndërr e vërtetë

Rita Ora, dedikim e veçantë nënës për 58-vjetor: Gruaja që më bëri të mendoj që ajo që bëj sot ishte një ëndërr e vërtetë

Vera Ora, mamaja yllit të popit Rita Ora, ka festuar ditëlindjen e 58-të ku nuk ka munguar urimi i veçantë i veçantë i kësaj të fundit. Rita Ora ndau me miliona fansat e saj në Instagram një video nga fëmijëria ku shihet duke kënduar e vallëzuar me të ëmën shumë vite më parë.


“Gruaja që më bëri të mendoj që ajo që bëj sot ishte një ëndërr e vërtetë dhe se mund të besoja që një ditë do të bëhej realitet, faleminderit nënë, unë qaj sa herë që e shoh këtë”, ka shkruar Rita në bashkëngjitur me postimin. 31-vjeçarja bën shpesh dedikime për familjen e saj, të cilët kanë treguar gjithashtu përkrahje të madhe për yllin e muzikës.