Rita Ora ‘çmend’ mediat angleze/ Këngëtarja topless në Ibiza

Rita Ora ‘çmend’ mediat angleze/ Këngëtarja topless në Ibiza

Rita Ora është duke shijuar pushimet në Ibiza. Këngëtarja me origjinë shqiptare është së bashku me të dashurin dhe miqtë e saj. Por pas fotove  ku shfaqet duke u puthur me partnerin, tashmë mediat angleze e kanë fotografuar atë topless.Fotot janë publikuar fillimisht nga tabloidi britanik Daily Mail, e më pas kanë bërë xhiron e rrjetit. E nuk kishin sesi mos të vinin këto shkrepje edhe në Shqipëri, ndonëse kjo nuk është hera e parë që e shohim këngëtaren topless.

TAGS