Rezulton pozitiv me COVID-19 ish-opinionisti i ‘Big Brother’

Rezulton pozitiv me COVID-19 ish-opinionisti i ‘Big Brother’

Ish-opinionisti i ‘Big Brother’ Basri Shala ka rezultuar pozitiv me COVID-19.  Lajmin e ka bërë me dije, vetë ish-opinionisti me anë të një postimi në Facebook.Ai shkruan se ka respektuar rregullat e përhapjes së COVID-19, duke mbajtur maskën dhe duke respektuar distancën por sërish është infektuar nga virusi.

“Miq, Pas disa shqetesimeve qe i kisha, dje e kam ba testin. Para pak kohe me thirren prej IKSHP-se dhe m’kallxun qe jam njeri shume i mire dhe pozitiv. Ata qe me njohin e dijne sa shume kam pas kujdes, por me fund e leshova bajrakun. Ka shume kohe qe masken dhe distancen e kam respektu strikt”, shkruan ai.

TAGS