Revista franceze flet për momentin e sikletshëm që Heidi përjetoi në festivalin e Cannes

Revista franceze flet për momentin e sikletshëm që Heidi përjetoi në festivalin e Cannes
21:22 | 17 Qershor 2019

Paraqitja e modeles kishte bërë bujë në media.

Heidi Lushtaku muajin e kaluar ishte prezentë në festivalin filmik të Kanës, dhe paraqitja e bukuroshes shqiptare u fol shumë në media, shkruan lajmi.net.

Modelja shqiptare gjatë festivalit përjetoi një moment të sikletshëm, gjatë pozimit për kameramanët modeles i kishte dalur gjoksi jashtë dhe ky moment nuk mund të ju ikë fotografëve të cilët menjëherë ndanë fotografinë në media të ndryshme.

Kjo paraqitje e bashkëshortes së boksierit shqiptar Haxhi Krasniqit tani ka zënë vend në faqet e revistës franceze ‘Closer’. /Lajmi.net/

TAGS