Renato Mekolli feston ditëlindjen, zbulohet surpriza e partneres

Renato Mekolli feston ditëlindjen, zbulohet surpriza e partneres

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen.Ai ka mbushur 38-vjeç dhe në këtë ditë të veçantë për Mekollin nuk ka munguar një surprizë nga partnerja, lidhjen me të cilën e bëri publike në tetor të vitit që lamë pas.

Partnerja e ka zgjuar nga gjumi me këngën “It’s my birthday” dhe me shampanjë për të festuar. Ka qenë Renato ai i cili ka ndarë në Instagram një video të këtij momenti, krahas së cilës ka shkruar: “Ja si të zgjon dashuria!”

https://www.instagram.com/p/CHx2swEDqYf/?igshid=1l0ct5aq9y3qs

TAGS