Remzia bëhet gati me dal, kësaj radhe ja huq me veshjen

Remzia bëhet gati me dal, kësaj radhe ja huq me veshjen

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Rezmia se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me rroba të bardha.

Si rrallëherë, Remzia kësaj here ja ka huqur me veshjen. Për me tepër shikojeni videon dhe vlerësojeni. /ORAinfo/

TAGS