Real Madridi e shet këtë lojtar

Real Madridi e shet këtë lojtar

Real Madridi e shet Marcelon.

Lajmi bombë ka ardhur nga Madridi sonte

Sipas emisionit të njohur të El Chiringuitos, mbrojtësi i majtë i Marcelo që ka luajtur për një kohë të gjatë në Los Blancos, është në shitje.

32 vjeçari ka më shumë se 500 paraqitje për Madridin prej që u transferua në skuadër më 2006 nga Fluminense.

Ferland Mendy ka qenë i preferuar i Zinedine Zidane si mbrojtës i majtë këtë sezon dhe Madridi duket se dëshirojnë të fitojnë nga Marcelo pasi që ende e kanë këtë mundësi.

TAGS