Real Madrid gjen zëvendësuesin e Casemiros

Real Madrid gjen zëvendësuesin e Casemiros

Los Blancos, kanë gjetur zëvendësuesin e Casemiros.

Real Madrid do të bëjë një lëvizje për Wilfred Ndidi për të zëvendësuar mesfushorin Casemiro,zbulon gazeta nigeriane Naija,përcjell ORAinfo.

Carlo Ancelotti u interesua për Ndidin gjatë kohës së tij në Leicester dhe është i hapur për ta sjellë atë në Santiago Bernabeu pasi skuadra e tij ka nevojë për lojtarë rezervë në mesfushë./ORAinfo/