Real Madrid e do transferimin e “dështakut” të Man Utd

Real Madrid e do transferimin e “dështakut” të Man Utd

Real Madrid, i është bashkuar garës për të nënshkruar mesfushorin e Manchester United, Donny van de Beek zbulon Transfers.

Holandezi ishte shumë i lidhur me Blancos përpara transferimit të tij në Old Trafford në shtator 2020, dhe ata po planifikojnë të rindezin interesin e tyre në janar,përcjell ORAinfo.

Barcelona dhe Wolves gjithashtu raportohet se po ndjekin Van de Beek, megjithatë, me 24-vjeçarin të hapur për një lëvizje pasi dështuan të depërtojnë në formacionin fillestar të Ole Gunnar Solskjaer./ORAinfo/