Real Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

Real Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

Gjithçka gati për ndeshjen mes Real Madrid dhe Barcelona.

Nga ora 21:00, në “Alfredo di Stefano” do të përballen rivalët më të mëdhenj në Spanjë, Real Madridi me Barcelonën.

Kjo ndeshje do të jetë shumë vendimtare sa i përket titullit në Spanjë, pasi Barça ka 65 pikë, kurse Reali 63.

Tashmë të dyja ekipet kanë publikuar formacionet startuese për këtë ndeshje tejet të rëndësishme.

TAGS