Real Madrid 0:2 Real Betis, notat e lojtarëve

Real Madrid 0:2 Real Betis, notat e lojtarëve

14:00 |

Real Madrid ka dëshpëruar tifozët edhe në ndeshjen e xhiros së fundit të kampionatit spanjoll për edicionin 2018/19.

Zinedine Zidane nuk ka arritur të rikthej skuadrën në element, të paktën jo këtë edicion, duke u mposhtur edhe ndaj Real Betis, me rezultatin 0:2.

Në ndeshjen e fundit të këtij edicioni, Keylor Navas është përshëndetur me tifozët e skuadrës, duke lënë të kuptohet se do të largohet gjatë verës.

I ngjajshëm

Golat për Real Betis në këtë takim u realizuan nga Moron dhe Jese, për të vulosur sezonin e tmerrshëm të madrilenëve.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell notat e lojtarëve për këtë ndeshje, sipas ‘SofaScore’. /Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

14:05 |

TAGS