Reagon Bearti pasi Tea u shfaq me vello

Reagon Bearti pasi Tea u shfaq me vello

Nuk vonoi shumë

Para pak minutash, Tea Trifoni, ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me vello të bardhë.

Kjo foto ngjalli shumë dyshime se Tea është drejt martesës, edhe pse ajo nuk ka dhënë detaje.

Nuk vonoi shumë, ish i dashuri i saj, Bearti, publikoi një story në veturën e tij luksoze ku shkruajti

“Hmm” dhe i kërkoi nga fansat ta pyesin çfarë të duan.

TAGS