Reagimi i Valzës kur pyetet të zgjedh mes Edon Zhegrovës dhe Arbër Zenelit

Reagimi i Valzës kur pyetet të zgjedh mes Edon Zhegrovës dhe Arbër Zenelit

Valza Zhegrova është vënë në siklet kur u pyet të zgjedh mes vëllait të saj, Edon Zhegrovës dhe Arbër Zenelit.

Valza Zhegrovai shte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte nga një opsion mes emrave që i kishte përball.

Në mesin e shumë fytyrave publike, ajo para saj pati dy futbillistë, është fjala për Arbër Zenelin dhe vëllain e saj Edon Zhegrovën.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 2:15 mund të kuptoni se çfarë përgjigje dha Valza. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS