Ramushi me fëmijët ia bëjnë këtë surprizë Anites për Shën Valentin

Ramushi me fëmijët ia bëjnë këtë surprizë Anites për Shën Valentin

Bashkë me tre fëmijët Ramushi e surprizon Anitën për Shën Valentin.

Dita e të dashuruarve pritet te festohet nesër, po për shkak të zgjedhjeve do jetë shumë me ndryshe.

Ramush Haradinaj është ai i cili sot bashkë me fëmijët e surprizuar Anitën në një mënyrë të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Me nga një trëndafil në dorë ata shihen më të bashkuar se kurrë.

E ky gjest Anitën e ka lumturuar shumë.

Ajo madje i ka shkruar ca fjalë të bukura për gjitha ata që festojnë këtë festë.

“Në vigjilie te Shen Valentinit!!! Gezuar per ata qe kane shume dashuri per te marr dhe shume dashuri per te dhuruar”.

TAGS