Ramush Haradinaj si nuk e kemi parë kurrë/ Puthje dhe lule për bashkëshorten e tij

Ramush Haradinaj si nuk e kemi parë kurrë/ Puthje dhe lule për bashkëshorten e tij

Anita Haradinaj ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj, duke marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit. Natyrisht që nuk kishte sesi të mungonte edhe urimi romantik i bashkëshortit të saj.Të gjithë e njohim tanimë anën tjetër të ish-kryeministrit, i cili nuk lë moment dhe gjest pa i shprehur dashurinë bashkëshortes së tij. Dje Ramushi publikoi një foto me bashkëshorten e tij, aty ku shihen duke u puthur e duke i uruar Anitës ditëlindjen. ‘Anita sot, urime gjithmonë! RH’ shkruan Ramushi përkrah fotos.

TAGS