Qytetarët komentojnë albumin e Tunës, ja çfarë thonë

Qytetarët komentojnë albumin e Tunës, ja çfarë thonë

Qytetarët këtë herë në rubrikën “VoxPop”, kanë komentuar albumin e Tunës.

Këngëtarja, Tuna Sejdiu ka pak kohë që publikoi albumin “Fortuna”, i cili përmban shtatë këngë në mesin e tyre edhe dy bashkëpunime, shkruan lajmi.net.

Në kuadër të rubrikës “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët në sheshet e Prishtinës janë pyetur se a po iu pëlqejnë këto projekte muzikore.

Ata kanë dhënë medimet e tyre, duke treguar cila prej këngëve është më e mirë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjet e qytetarëve. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS