“Qenke bërë si plakë”, Kejvina Kthella i kundërpërgjigjet ndjekësit: Plaka e ëndrrave të tua!

“Qenke bërë si plakë”, Kejvina Kthella i kundërpërgjigjet ndjekësit: Plaka e ëndrrave të tua!

Kejvina Kthella vazhdon padyshim të mbetet një nga personazhet më të komentuara të shoëbizit. Ndryshimi i ngjyrës së flokëve padyshim nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjeskësit, ku disa e kanë pëlqyer dhe disa jo.Një ndjekës i saj në foton e publikuar i ka shkruar “Qenke bërë si plakë”, ndërsa Kejvina i ka kthyer përgjigjen epike: “Plaka e ëndrrave tua!”

TAGS