“Qenke bërë e tëra plastikë”, Vesa Luma ia mbyll gojën ndjekësit

“Qenke bërë e tëra plastikë”, Vesa Luma ia mbyll gojën ndjekësit

Vesa Luma i është kundërpërgjigjur komentuesit i cili e akuzoi se është bërë plastikë.

Vesa Luma është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi që publikoi së fundi, dikush nga komentuesit e akuzon për ndërhyrje plastike.

“Koke bo krejt plastik, po dil qashtu qysh je”, i shkruan ndjekësi.

Vesa nuk vonon dhe ia kthen “E keni msu permendsh kete fjali. Me ta tregu nje te vertete te hidhur ty ndoshta: kurgjo ama bash kurgjo plastik ska ktu”. /Lajmi.net/

TAGS