Qëndresa vishet me fustan krejt me lula, kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistoj Labi

Qëndresa vishet me fustan krejt me lula, kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistoj Labi

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të kombinuar me lula.

Në këtë pamje ajo po duket një zonjë e vërtetë. Labi nuk do të mund t’i rezistojë kësaj pamje të Qëndresës. /ORAinfo/

TAGS