Qëndresa e Labit provon talentin e saj edhe në këndim, ja cilën këngë e këndon

Qëndresa e Labit provon talentin e saj edhe në këndim, ja cilën këngë e këndon

Qëndresa është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi shfaqet në disponim me Labin brenda veturës.

Nga aty ajo shihet në disponim të madh dhuke kënduar brenda në atomjetë. /ORAinfo/

TAGS