Qëndresa e Labit po duket përrallore në paraqitjen e fundit

Qëndresa e Labit po duket përrallore në paraqitjen e fundit

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket përrallore me motive të festave të fundvitit./ORAinfo/

TAGS