Qëndresa e Labit e veshur e tëra në të zeza, po duket si zonjë e rëndë

Qëndresa e Labit e veshur e tëra në të zeza, po duket si zonjë e rëndë

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur e tëra në të zeza dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TAGS