Qëndresa e Labit bëhet gai për të dal, kaq me stil po duket

Qëndresa e Labit bëhet gai për të dal, kaq me stil po duket

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket me shumë stil./ORAinfo/

TAGS