Qarkullojnë video me ‘kinse’ trajlerin e këngës “Nuk e di”, reagon Era Istrefi

Qarkullojnë video me ‘kinse’ trajlerin e këngës “Nuk e di”, reagon Era Istrefi

Qarkullojnë video me ‘kinse’ trajlerin e këngës “Nuk e di”, reagon Era Istrefi

Era Istrefi ka reaguar pas publikimit të disa videove, të cilat thuhet se janë trajleri i këngës së re të Erës dhe Norës.

Era dhe Nora Istrefi kanë paralajmëruar një duet, i cili pritet të publikohet më 19 prill, shkruan lajmi.net.

Në Internet tashmë kanë filluar të qarkullojnë video, për të cilat thuhet se janë trajleri i këngës së motrave Istrefi.

Përmes një postimi në Instagram, Era ka reaguar duke thënë se nuk është ajo, pasi këngën ende nuk e kanë dëgjuar.

“Do trailera qe po i postojne tu mnu qe qajo osht kanga “Nuk E Di”, veq deshta me iu tregu qe nuk osht!!! “Nuk e di” se keni ni hala”, ka shkruar Era. /Lajmi.net/

TAGS