Puthje e ledhatime mes Duas dhe Anwarit në rrugë, publikohet foto

Puthje e ledhatime mes Duas dhe Anwarit në rrugë, publikohet foto
15:40 | 2 Nentor 2019

Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk ndahen për asnjë moment nga njëri-tjetri.

Dua Lipa po shijon suksesin e këngës së re me titull “Don’t Start Now”, me të cilën filloi një etapë të re në karrierën e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja është fotografuar bashkë me të dashurin, Anwar Hadid, teksa po shëtiteshin.

Anwar nuk përmbahej në rrugë, ai po e puthte dhe përqafonte Duan, ndërsa ishin veshur me një stil të ngjashëm.

Për ndryshe, sa i përket këngës së re të Duas, suksesi i saj po vërehet që tani, ngase ajo është e para në tabelat botërore të iTunes. /Lajmi.net/

TAGS