Puthja mes Borës dhe Donaldit ka emocionuar edhe VIP-at

Puthja mes Borës dhe Donaldit ka emocionuar edhe VIP-at

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, janë aktualisht çfiti mëikomentuar i momentit.

Bora Zemani ditën e djeshme u bë pjesë e Big Brother Vip ku u fut për t’i bërë një befasi shoqes së saj Semit.

Por befasia ndodhi pas takimit të saj me Donaldin ku puthja e shumëpritur dhe e brohoritur nga publiku NDODHI!

Bora dhe Donaldi duket se do i japin edhe një mundësi njëri-tjetrit pas daljes nga shtëpia e aktorit.

Takimi romantik i tyre dhe puthja ka përfshirë emocionalisht shumë emra të njohur të showbizit shqiptar, të cilët momentin e kanë shpërndarë në rrjetet sociale.

Ka qenë Mozzik, Getinjo, Lori Hoxha, Yll Limani, Elgit Doda e shumë të tjerë konkurrent e ish-konkurrent nga Përputhen që i kanë dhënë mbështetjen e tyre çiftit.

Por ajo që bie në sy është reagimi i Borës.

Bukuroshja ka repostuar këto postime duke dhënë kështu një shenjë pozitive për ribashkimin e tyre pas Donaldit nga shtëpia.

TAGS