Punë e kryer, për këtë skuadër dëshiron të luajë Sergi Roberto

Punë e kryer, për këtë skuadër dëshiron të luajë Sergi Roberto

Sergi Roberto, nuk dëshiron të largohet nga Barcelona.

Sergi Roberto, shpreson të rinovojë me Barcelonën dhe të rifreskojë marrëveshjen e tij aktuale në të ardhmen e afërt, zbulon the Sport.

Reprezentuesi spanjoll, i diplomuar në akademinë e klubit, ka qenë në Camp Nou gjatë gjithë karrierës së tij të lartë, përcjell ORAinfo.

Tani, ai duket i gatshëm ta zgjasë atë qëndrim pavarësisht problemeve të Barcelonës brenda dhe jashtë fushës./ORAinfo/

TAGS