Publikohet orari i të gjitha ndeshjeve në Ligën e Kampionëve

Publikohet orari i të gjitha ndeshjeve në Ligën e Kampionëve

Është publikuar orari i të gjitha ndeshjeve në Ligën e Kampionëve.

Tashmë më janë mësuar qiftet 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Shorti i hedhur në Nyon, hodhi përballë njëri tjetrit Barcelonën dhe Paris Saint Germainin.

Neymar Junior për herë të parë do të rikthehet në ‘Camp Nou’ që kur u largua në vitin 2017.

Më poshtë keni qiftet dhe orarin e ndeshjeve:

TAGS