Publikohet fotografia e parë e foshnjës së Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen

Publikohet fotografia e parë e foshnjës së Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen

Mediat turke e kanë publikuar foton e parë të foshnjës së dy aktorëve të famshëm turq.

Para tre ditësh, aktorët e njohur turq, Burak Ozçivi dhe Fahriye Evcen u bënë prindër për herë të parë, transmeton lajmi.net.

Fahriye Evcen solli në jetë djalin të cilin e kanë pagëzuar me emrin Karan dhe atë ditë mediat turke kanë raportuar se Burak e ka shoqëruar bashkëshorten gjatë lindjes dhe u emocionua shumë kur mori djalin në krahë.

Mediat turke tani e kanë publikuar një foto të çiftit me djalin, fotografinë e parë të tyre si familje dhe ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

TAGS