Publikohen foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës, ja kujt i ka ngja ajo

Publikohen foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës, ja kujt i ka ngja ajo

Dalin foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës.

Tri ditë më parë, reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë të një vajze me emrin Poem Blu.

Çifti kanë qëndruar më në hije deri ditën e djeshme kur reperi dhe Sara kanë postuar disa foto të vajzës së tyre në llogaritë e tyre në Instagram.

Edhe sot Sara ka ripostuar disa foto të vajzës së saj që nuk i kemi parë më parë.

Më poshtë mund të shihni fotot:

TAGS