Publikohen formacionet zyrtare Lazio – Juventus, ky është vendimi për Vedat Muriqi

Publikohen formacionet zyrtare Lazio – Juventus, ky është vendimi për Vedat Muriqi

Sot (e diele) do zhvillohet sfida interesante me Lazios dhe Juventusit, e vlefshme për xhiron e shtatë të Seria A.

Dy skuadrat kanë disa mungesa, por do ‘luftojnë’ për pikët e plota.

Ylli kosovar Vedat Muriqi do nis ndeshjen nga minuta e parë.

Formacionet zyrtare:

Lazio: Reina, Felipe, Acerbi, Radu, Marusic, Milinkovic-Savic, Cataldi, Alberto, Fares, Correa, Muriqi.

Juventus: Szczesny, Cuadrado, Demiral, Bonucci, Danilo, Kulusevski, Bentacur, Rabiot, Frabotta, Morata, Ronaldo.

Përballja nis në ora 12:30.

TAGS