Publikohen formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona, a është kthyer Messi?

Publikohen formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona, a është kthyer Messi?

Formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona

Sonte (e diele) do zhvillohet ndeshja mes Huescas dhe Barcelonas.

Katalunasit kërkojnë vetëm fitore që të ngritën në pjesën e epërme dhe të dëshmojnë se janë në garën për titull, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare tashmë janë publikuar:

Huesca: Fdez; Pulido, Insua, Siovas, Galan; Rico, Mosquera, Seoane; Gomez, Mir, Ontiveros.

Barcelona: Ter Stegenl Dest, Araujo, Lenglet, Alba; Pedri, Busquets, De Jong, Dembele, Messi, Braithwaite.

Ndeshja nis në ora 21:00.

TAGS