PSG po monitoron yllin e Milanit

PSG po monitoron yllin e Milanit

AC Milan, mund të përballet me një betejë për të mbajtur Pierre Kalulu pasi mbrojtësi po monitorohet nga afër nga Paris Saint-Germain, sipas një raporti nga Franca.

Sipas një raporti nga MediaFoot, PSG është ende duke ndjekur një qendërmbrojtës të ri pasi nuk arriti të arrijë ndonjë nga objektivat e tyre gjatë verës dhe ata pritet të bëjnë një përpjekje të re për të marrë Milan Skriniar nga Interi, përcjell ORAinfo.

Nëse ata nuk e marrin atë edhe pse mund të jetë një lajm i keq dyfish për Milanin pasi raporti thotë se kampionët e Ligue 1 më pas do ta kthenin vëmendjen te Kalulu, i cili sigurisht iu bashkua kuqezinjve nga Lyon në verën e vitit 2020./ORAinfo/