PSG – Man City, formacionet zyrtare

PSG – Man City, formacionet zyrtare

Formacionet zyrtare: PSG – Man City.

Sonte (e martë) do zhvillohet super sfida mes PSG-së dhe Manchester Cityt.

Dy skuadrat më të vlefshme në botë do kërkojnë vetëm fitore, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare tashmë janë bërë publike.

PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Mendes; Verratti, Gueye, Herrera; Neymar, Mbappe, Messi

Man City: Ederson; Walker, Dias, Laporte, Cancelo; Silva, Rodri, De Bruyne; Mahrez, Grealish, Sterling

Ndeshja zhvillohet në “Parkun e Princave” dhe nis në ora 21:00.

TAGS