Propozim romantik në Turqi/ Rudina Dembacaj i thotë ‘Po’ Mark Frrokut, çifti pranë martesës

Propozim romantik në Turqi/ Rudina Dembacaj i thotë ‘Po’ Mark Frrokut, çifti pranë martesës

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku kanë qenë në qendër të vëmendjes që nga momenti kur e bënë publike lidhjen e tyre. Aktorja është shumë aktive ne rrjetë sociale ku flet dhe pa ‘dorashka’ për sa i përket jetës së saj private.Së fundmi moderatorja ka postuar foto të propozimit për martesë të Mark Frrokut. Gjithçka duket perfekte dhe e mirëorganizuar deri ne detaje nga Marku, i cili i ka bërë një propozim si në përralla në Kapadokia, Turqi.

“I kishe menduar të gjitha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizojë dhe të më bëje kaq të lumtur sërish… As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Faleminderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë❤️

P.S. I thashë PO!”- shkruan Rudina në Instagram.

TAGS