Pritjes i erdhi fundi, ja kur nis meçi Joshua – Ruiz

Pritjes i erdhi fundi, ja kur nis meçi Joshua – Ruiz

21:39 |

Meçi mes Anthony Joshuas dhe Andy Ruiz Jr pritet të fillojë pas gjysmë ore.

Pritjet së madhe i ka ardhur fundi, pasi super revanshi mes boksierit britanik dhe atij meksikano-amerikan pritet të nis pas pak minutave.

Dyshja do të luftojnë për titujt e peshave të rënda WBA, WBO, IBF dhe IBO.

Revanshi mes tyre do të zhvillohet në Diriyah Arena të Arabisë Saudite. /Lajmi.net/ 

autor: Lajmi.net

22:01 |

TAGS