Prindër për herë të parë, bashkëshortja e MC Kreshës zbulon gjininë e foshnjes

Prindër për herë të parë, bashkëshortja e MC Kreshës zbulon gjininë e foshnjes

Bashkëshortja e reperit të njohur MC Kreshës, Erzina është në muajin e fundit të shtatzanisë.

Së fundmi, Erzina ka zbuluar edhe gjininë e foshnjes që pritet të vijë në jetë së shpejti. Në “Instastory”, ajo zbulon se çifti po pret një vajzë.

Pak ditë më parë, ajo zbuloi se ende nuk e kanë vendosur emrin e foshnjes teksa shprehu dhe dëshirën për të patur 3 fëmijë. Kujtojmë se çifti në muajin dhjetor zhvilloi një ceremoni larg vëmendjes së mediave mes familarëve dhe VIP-ave.

TAGS