Porto – Juventus, këto janë formacionet zyrtare

Porto – Juventus, këto janë formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Portos dhe Juventusit.

Një përballje mes kampionëve do të shohim sonte, ku Porto dhe Juventusi do të ndeshen mes vete.

Në këtë ndeshje, do të shohim një përballje mes ish-lojtarëve, ku Crisitano Ronaldo (Juventus) do të luajë kundër Pepes (Porto).

Në anën tjetër, më poshtë janë edhe formacionet zyrtare, ndeshja fillon në 21:00:

Porto: Marchesin; Manafá, Pepe, Mbemba, Zaidu; Corona, Otavio, Sergio Oliveira, Uribe; Marega, Taremi

Juventus: Szczesny; Danilo, De Ligt, Chiellini, Alex Sandro; Chiesa, Bentancur, Rabiot, McKennie; Kulusevski, Ronaldo

TAGS