Pogba nis bisedimet javën e ardhshme me gjigantin italian

Pogba nis bisedimet javën e ardhshme me gjigantin italian

Juventusi, po përgatitet për të ri-nënshkruar Paul Pogba nga Manchester United në afatin kalimtar të verës dhe planifikon të mbajë bisedime me shoqëruesit e tij javën e ardhshme.

Pogba kaloi katër vjet në Torino pasi u largua nga United në një transferim të lirë në 2012 dhe ende mbahet mend me dashuri në klub edhe pas transferimit të tij rekord prej 105 milionë eurosh (89.3 milionë £) në Old Trafford, përcjell ORAinfo.

Dhe ai mund të kthehet edhe një herë, megjithëse Juve po përgatitet për konkurrencë nga Paris Saint-Germain për transferimin e tij./ORAinfo/