Po “thyhet” në këmbë, sa shumë ka humbur kilogramë Kaltrina Selimi

Po “thyhet” në këmbë, sa shumë ka humbur kilogramë Kaltrina Selimi

Atë ka kohë të gjatë se nuk e kemi parë në skenën.

Kaltrina Selimi, që kur u largua në drejtim të Londrës, ajo disi u largua edhe nga jeta e saj profesionale duke sjellë rrallë këngë të reja, shkruan ORAinfo.

Duket se ajo më shumë i është përkushtuar jetën së saj private, e sidomos rritjes së djalit të saj të vetëm, Tristanit.

Kaltrina gjithmonë është shquar për një vajzë të thjeshtë dhe shumë të dashur.

Por, largimi nga Kosova duket se ka ndikuar pak në shëndetin e saj.

Ajo duket se ka humbur shumë kilogramë, pasi kjo dëshmohet në foton e postuar nga ajo kur nuk duket në gjendje të mirë./ORAinfo/

TAGS