Po, po me Fationin, Sindi merr puthjen e saj të parë në jetë në emision live

Po, po me Fationin, Sindi merr puthjen e saj të parë në jetë në emision live

Sindi merr puthjen e saj të parë në jetë në emision live.

Më në fund Sindi dha puthjen e saj të pare dhe ishte me Fatjonin, kush do ta besonte, por ia që ndodhi mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca.

Gjatë sfidës “Kalo letrën buzë mbi buzë”, Sindi dhe Fationin nuk mundën ta mbanin dhe kështu ndodhi edhe puthja mes dyshes.

Kjo puthje e tyre në “Shiko Kush LUAN” do mbahet mend nga të dy, por sidomos nga Sindi për të cilën është puthja e saj e parë në jetë dhe këtë e konfirmoi vetë konkurrentja, e cila ishte shumë e lumtur për këtë gjë. /tch

TAGS