Po bëhet nënë e dy binjakëve, Genta Ismajli po bëhet gati edhe për martesë

Po bëhet nënë e dy binjakëve, Genta Ismajli po bëhet gati edhe për martesë

Genta Ismajli po bëhet gati për martesë, e konfirmon vetë ajo

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është shtatzënë. Ajo dhe partneri i saj, Huseyin Usta, priten shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë.

Por, të mirat që po ju vijnë çiftit nuk kanë të ndalur.

Pak ditë më parë është zbuluar se çifti do të bekohen me binjakë. Ndërkohë, pak më parë me një video të publikuar në Instagram, Genta ka treguar për herë të parë se do të ketë dasmë.

Ndërsa shumë shpejt, ajo dhe biznesmeni turk do të organizojnë edhe një festë ‘baby shoëer’ për dy bebushat, që pritet të vijnë në jetë.

https://www.instagram.com/p/CUo6onzgeN1/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR0fEkGYyQaM5b_J64Bpdo7G8rCAmWOIYNWsxoJuoiB3Z7KbNOEUW4UrrbE

TAGS