Përflitet prej kohësh se është në lidhje me Robert Berishën, modelja zbulon statusin e saj aktual

Përflitet prej kohësh se është në lidhje me Robert Berishën, modelja zbulon statusin e saj aktual

Historia e dashurisë mes Robert Berishës dhe modeles Jessica Kadiu bëri bujë në media pak kohë më parë.Ndonëse, modelja ka treguar se ajo e dashuronte akoma Robertin dhe se kishte akoma shpresë për një rikthim mes tyre, këngëtari e ka mohuar romancën mes me modelen verën e kaluar, edhe pse u panë së bashku në Turqi.

Në fillim dyshja filluan të ndiqeshin me njëri-tjetrin në Instagram, ndërsa më pas në muajin mars u panë të dy në New York duke na shtuar akoma edhe më shumë dyshimet e të menduarit se dyshja mund të jetë bashkë.

E pyetur në rrjetin social ‘Instagram’  nga një ndjekëse nëse :“Je beqare apo në një marrëdhënie?”, ajo është përgjigjur  me një pyetje:

“A konsiderohet dashuria me verën si një marrëdhënie?”, duke lënë të kuptohet se është single.

TAGS